عبارت جستجو را وارد کنید

دوره

نمایش براساس

نمایش یک نتیجه

جدید
python
0

برنامه نویسی پایتون

250 هزار تومان
2 ساعت و 30 دقیقه
بررسی دوره توضیحات مربوط به دوره برنامه نویسی پایتون سرفصلهای دوره  آموزش مقدماتی الگوریتم و فلوچارت. تفاوت زبان های برنامه نویسی سطح بالا و پایین، تفاوت زبان های مفسری و کامپایلی IDE چیست و بررسی انواع آن نصب پایتون. شروع برنامه نویسی با پایتون، چاپ خروجی، متغیر ها، خواندن ورودی. عملیات های محاسباتی ریاضی، متد [...]
جدید
0

برنامه نویسی Scratch

350 هزار تومان
30ساعت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

جدید
0

مجازی سازی VCP6.5

1,000,000 هزار تومان
40ساعت علیرضا کیانی پیشرفته

تمامی تمرکز این دوره عملی به چگونگی نصب، پیکربندی و اداره کردن VMware vSphere 6.5 اختصاص پیدا کرده است و شامل VMware ESXi 6.5 وVMware vCenter Server 6.5 می شود. شما در طی این دوره خواهید آموخت که چگونه یک زیرساختvSphere  را در سطح سازمانی مدیریت کنید. این دوره براساس آن دسته از فنّاوری‌هایی از VMware می باشد که مبتنی بر دیتاسنترهای نرم افزاری (Software-defined data center) هستند.

جدید
Network+
0

Network+

180 هزار تومان
18 ساعت علیرضا کیانی متوسط

آموزش مفاهیم اولیه شبکه برای ورود به دوره های شبکه Microsoft و cisco

هر دوره تخصصی نیازمند مطالعه و شناخت اصول مقدماتی می باشد. نت ورک پلاس دوره آغازین و پایه و اساس ورود به جهان شبکه است برای درک صحیح مفاهیم دیگر در شبکه فراگیری این موارد بسیار مهم خواهد بود. در این دوره مواردی همچون، مدل های مدیریتی شبکه (WorkGroup  و Domain)، توپولوژی های شبکه، شبکه های بی سیم، فیبر نوری، پاکت های اطلاعاتی، آدرس های منطقی (IP Address، Router، Subnetting، لایه های OSI، انواع Switch ها، سرویس های شبکه، چگونگی اتصال به سرویس های شبکه، اتصال از راه دور (Remote Access)، انواع ارتباط در شبکه، مجازی سازی و موارد دیگر در این دوره مورد بحث و بررسی می باشد.

داغ
accounting
0

excel در حسابداری

450 هزار تومان
30ساعت سجاد گلزار پیشرفته
بررسی دوره توضیحات مربوط به دوره اکسل در حسابداری خلاصه دوره سرفصلهای مربوط به دوره اکسل در حسابداری برنامه تحصیلی
داغ
accounting
0

دوره حسابداری مقدماتی

350 هزار تومان
30 ساعت سجاد گلزار متوسط
بررسی دوره توضیحات دوره حسابداری مقدماتی خلاصه دوره سرفصلهای مربوط به دوره حسابداری برنامه تحصیلی
داغ
php
0

دوره برنامه نویسی PHP

750 هزار تومان
60ساعت امیر جهانگیری زاده پیشرفته

بررنامه نویسی php

داغ
android2
0

دوره برنامه نویسی Android

750 هزار تومان
70ساعت پیشرفته
بررسی دوره خلاصه دوره ۷۰ ساعت آموزش اندروید برنامه تحصیلی
جدید
0

میکروتیک (MTCNA)

500 هزار تومان
24 ساعت رضا مقدم پیشرفته

اولین دوره آموزشی میکروتیک، MTCNA می باشد . در دوره MTCNA افراد با تجهیزات میکروتیک آشنا شده و توانایی پیکربندی روترهای شرکت میکروتیک را به صورت کامل فرا گرفته و با مباحث مهمی همچون QoS، Routing ، NAT ، Firewall و … آشنا می شوند . دوره MTCNA پیشنیاز سایر دوره های میکروتیک می باشد.

داغ
corel draw & photoshop
0

پکیج جامع گرافیک دیزاین

670 هزار تومان
60ساعت حسین سلیم پور پیشرفته
بررسی دوره پکیج جامع گرافیک دیزاین شامل فتوشاپ و کورل سرفصل های دوره ۳۰ ساعت فتوشاپ ۳۰ ساعت کورل برنامه تحصیلی
wordpress
0

وردپرس (wordpress)

150 هزار تومان
1M

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

داغ
sec+
0

security+

350 هزار تومان
30ساعت متوسط
بررسی دوره دوره امنیت شبکه اولین دوره برای کسانی است که در زمینه امنیت شبکه های کامپیوتری مشغول به فعالیت می باشند. در این دوره با مفاهیم امنیت شبکه، سرویسها و تجهیزات مربوطه آشنا می شویم که بعد از گذراندن این دوره می توانید در امتحان Security+ شرکت کرده و مدرک مورد نظر را بدست [...]